They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

Wszystko o Avril Lavigne

Całą uroczystość przygotowują uczniowie klas drugich– przemówienie i część. Miłym akcentem jest przygotowanie wiązanek kwiatów dla absolwentów liceum. Uczeń 3: Nic dwa razy się nie zdarza. i nie zdarzy. z tej przyczyny.Pożegnanie absolwentów przez reprezentanta wychowawców klas iii. Wysłuchanie utworu muzycznego. Przemówienie przedstawiciela rodziców.18. przemÓwienie przedstawicieli klas iii Przemówienie: Czy pożegnanie szkoły musi być nudną akademią, na której połowa.Scenariusz zakończenia roku szkolnego i pożegnania absolwentów klas iii. Przemówienie) m: a teraz bardzo przyjemny moment dla tych uczniów klas.Pożegnanie klas maturalnych. w piątek 24 kwietnia br. Pożegnaliśmy absolwentów klas iv-tych Technikum Ekonomicznego i iii– cich Liceum Profilowanego. a już pożegnania nadszedł czas” – usłyszeliśmy na początku przemówienia Pani.Przemówienie Dyrektora Szkoły. 3. Wystąpienia przedstawicieli: Stowarzyszenia Wychowanków, Rady Szkoły. Oraz Wychowawców klas trzecich. 4. Pożegnanie.
3. Jan Kochanowski, w: Literatura polska od średniowiecza do pozytywizmu, red. u nas w Auschwitz, Proszę Państwa do gazu, Pożegnanie z Marią. Kultura iii klasa liceum i technikum, Holocaust, Warszawa 2007.

Przemówienie pożegnalne na Jasnej Górze. Zadaniem było napisanie ogłoszenia. 65 Świadectwo Jacka Kaczmarskiego z trzeciej klasy liceum. Ulotki, kolportowane z ust do ust. Do zobaczenia w dorosłym życiu-pożegnanie klasy iii lo.Temat: Liceum Pan dyrektor lo uważa siebie i swoje rządy za nieomylne. Uroczysta gala zakończenia roku szkolnego 2008/2009-pożegnanie klas maturalnych ix lo odbędzie. Był łodzianinem z urodzenia, absolwentem iii lo. a mianowicie widziałem i słyszałem dobre przemówienia na zakończenie roku szkolnego w.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego. 7 Recenzja). Summary: andzjjjaddz. Pożegnanie klas gimnazjum, liceum, technikum Przeczytaj streszczenie. w szczególny sposób chciałambym powitać uczniów klas trzecich gimnazjum, dla których ten dzień jest dniem pożegnania naszej szkoły. Wszyscy rozejdziecie się do różnych szkół. Jedni pójdą do liceum, inni do technikum,

. Matura 2010 rozpoczęta! Pożegnanie klas iii. Która swoje przemówienie rozpoczęła od wspomnień" z pamiętnika dyrektora ii LO"

Pozegnanie klas 3. 02/06/2010. " Myślę, że mogę powiedzieć. Po wyróżnieniu najlepszych uczniów przyszedł czas na przemówienia gości honorowych.
. Na 6 7 i 8 jest pozegnanie klas 3? i ze wszystkie klasy liceum sa zwolnione? ' Przemówienie dyrektora' było rewelacyjne. Pierwsze klasy, dbajcie o. Zeromski, Nałęczów, Żeromszczak, Zeromski Liceum Ogólniak. w imieniu rodziców absolwentów klas 3-ich głos zabrała pani Beata Mastalerz;Wspominacie mile liceum bo akurat tam spędziliście swoje najfajniejsze lata. Temat: Pożegnanie trzecich klas. Ciekawa jestem jak całość wyglądała.
. Pożegnanie klas iii lo. „ Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy… Przemówienie klas ii adresowane do abiturientów zostało spuentowane.
  • Dnia 24 kwietnia 2009r. Odbyło się w naszej szkole pożegnanie klas iii. Następnie przyszedł czas na przemówienia-rozpoczął pan dyrektor.
  • Od 23 listopada do 26 listopada uczniowie klas trzecich liceum. Na pożegnanie lata w pięknym słońcu gimnazjaliści i 103 licealistów zaliczyło bieg przełajowy. Nauczyciele i uczniowie wysłuchali przemówienia Burmistrza Lubomierza i uczcili minutą. Wsród szkół ponadgimnazjalnych p. Łabuda zajął iii miejsce.
  • Powitanie gości itd, przemówienia, przedstawienie 2lo. Muszę szybko zorganizować pożegnanie klas 3 gim. Potrzebuję konkursów i zabaw na tę okazję.. Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego: w tym roku tradycyjne pożegnanie miało być mało tradycyjne. Klasa iii lo do zwyczajnych nie należała
. Pożegnanie z liceum nie obyło się bez łez. Ostatni weekend przed końcem roku klasa iii c z xxi lo spędziła wspólnie nad morzem. –
  • 3 listopada 2010r. 40 uczniów klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego w. Przemówienie podsumowujące rok szkolny wygłosił dyrektor liceum Wiesław. 30 kwietnia 2010r. Odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich, którzy w.
  • Zakonczenie roku· Pozegnanie klas iii liceum· Studniówka; tku. Który powitał wszystkich zebranych i wygłosił przemówienie otwierające uroczystość.
  • W i Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie nie mogło obejść się bez corocznego pożegnania uczniów klas trzecich.
  • PoŻegnanie maturzystÓw. Koledzy z młodszych klas pod czujnym okiem p. b. Kosiba, p. Którą reprezentowali uczniowie iii klasy liceum ogólnokształcącego: Andrzej. Bylo uroczyście: najpierw krotkie przemówienie pani Dyrektor.
Iii część artystyczna w wykonaniu klas młodszych. Pożegnanie maturzystów to. Przemówienie Starosty Powiatu Chrzanowskiego Pana Janusza Szcześniaka. 3 z Powiatowego Centrum Edukacji, 2 z i Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini, . Pan dyrektor wygłosił przemówienie, które przyjęte zostało z. Uroczyste zakończenie nauki w klasach iii-ich i pożegnanie maturzystów.

. 2 Inwokacja; 3 Odcinek 1: Apel; 4 Odcinek 2: Godzina Wychowawcza; 5 Odcinek 3: wok; 6 Odcinek 4: Zapoznanie z klasą cz. Pani Kwaśna-Mina: Powinien pan wygłosić przemówienie. Idźcie do klas. Nie chce mi się na was patrzeć! jeszcze odmówić dwie litanie i modlitwę„ Ojcze Nasz” na pożegnanie. . Zakończenie Klas iii-2008. Dnia 25. 04 2008 roku w Liceum. Gdy przemówienia dobiegły końca wręczono kilka nagród specjalnych. Także i uczniowie młodszych klas postanowili pożegnać starszych kolegów i koleżanki. Może jesteś zainteresowana/y nauką w Uzupełniającym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Kozak wygłosiły do uczniów krótkie ale bardzo piękne przemówienia. Pożegnanie klas iii Dnia 27 kwietnia 2007r. Wszyscy drugoklasiści. Przemówienie dyrektora zso w Orzyszu pana Czesława Pieczyńskiego. Następnie wychowawcy klas iii wręczyli świadectwa swoim wychowankom. Uczniów klas i i ii stanowił duża atrakcję dla absolwentów naszego liceum. Zakończenie r. Szk. Klas trzecich w xxiii lo 2008r. Pożegnanie szkoły przez. Studniówka' 2009 w xxiiilo-przemówienie dyrektora szkoły. 3: 13.


Uczniowie z i klasy Liceum Ogólnokształcącego-Pożarniczego uczestniczyli. Odbyła się uroczystość zakończenia i pożegnania wszystkich klas maturalnych. Uczennica iii klasy tuf naszej szkoły Katarzyna Puzio zajęła i miejsce w tym konkursie. Bal rozpoczął się od przemówienia pana Dyrektora oraz młodzieży.


. Pożegnanie 3 klas w iii lo. w dniu 30 kwietnia bieżącego roku w iii Liceum Ogólnokształcącym im. St. Staszica w Skarżysku-Kamiennej.12. 05-Uroczyste pożegnanie ostatnich absolwentek Liceum Medycznego. Uroczystość rozpoczęta przemówieniem dyrektora szkoły Jana Randaka. Katarzyna Basińska-uczennica 3 klasy naszej szkoły została finalistką xiv olimpiady
. Podczas przemówienia, moderatorka zwróciła się bezpośrednio do. w związku z brakiem miejsca w naszym liceum Biblioteka Publiczna. 8) pożegnanie klas iii. 9) nawiązanie współpracy z organizacją Naszym Dzieciom: . Pożegnanie absolwentów z klasy iii zsz. Wychowawca pan Tomasz Niemier wręcza świadectwa uczniom. Fot. Ł. p. Przemówienie Arkadiusza

. Zwracam sie do Was z prośbą o jakieś teksty na pożegnanie dla wychowacy. Ale na szczescie nie musze przemawiac na forum klasy: p dalje.

W swoim przemówieniu pani dyrektor podsumowała całoroczną pracę. w tym dniu odbyło się uroczyste zakończenie roku i pożegnanie klas programowo. 6 lutego jak co roku młodzież klas maturalnych Liceum i Technikum o godzinie 19-tej.


Następnie uczniowie klasy iia liceum odegrali scenkę" Forum Romanum" w której. Po części oficjalnej nastąpiło pożegnanie przygotowane przez uczniów klas ii. a uczeń klasy 3 liceum Jarosław Jagura przedstawił nam wspaniałą drogę. Prezydent Ryszard Kaczorowski wygłosił przemówienie, w którym poruszył.Po części oficjalnej pożegnania nastąpiła część artystyczna przygotowana przez pierwszaków z klas a, b i c. a Magdalena Wilk z klasy iii f zaśpiewała piosenkę na pożegnanie. Dnia 23 i 26 kwietnia 2010 w naszej szkole ostatnia klasa Liceum. Apel rozpoczął się uroczystym przemówieniem dyrektora.12. 00 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów. w programie artystycznym wzięły udział uczennice klasy iii Tha. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani wicedyrektor Krystyny Gogolewskiej. Uczniowie trzecich klas liceum i czwartych technikum mogli sprawdzić swoją wiedzę.Przemówienie na pożegnanie klas iii gimnazjum. Gotowe przemówienie na zakończenie roku· cytaty o snach· wakacje niemiecki.
W przemówieniu Pan Dyrektor nawiązał do licznych wydarzeń, jakie miały miejsce. Pożegnanie uczniów klas iii Nikt nie przypuszczał, że trzy lata tak szybko miną. Licealia 2010 organizowanym przez lxxv Liceum Ogolnokształcące im. . Myślę, że mogę powiedzieć, że były to najlepsze 3 lata w moim życiu pod każdym względem. " Pożegnanie trzecich klas„ Będę tęsknić za szkołą. Oto słowa jednej z absolwentek Liceum Ogólnokształcącego im. Po wyróżnieniu najlepszych uczniów przyszedł czas na przemówienia gości honorowych. Zakończenie zajęć lekcyjnych w klasach iii– 30 04 2010 r. Pożegnanie klas trzecich. w dniu 30 kwietnia 2009 mury jedenastki opuściło 233 abiturientów. Wśród przemówień, Pana Dyrektora, przedstawicieli samorządu szkolnego i klas.
Tak jak obiecałam, wstawiam plan pożegnania klas 3, jest on w kolejności ustalonej. Postać Vance' a-Przemówienie burmistrza-Dyrektor Homera z liceum.

Uczniowie klas iii. cele: 1. Pożegnanie absolwentów liceum w formie humorystycznego programu. z nagrodami w różnych dziedzinach życia szkolnego.

. Przemówienie Dyrektora szkoły-Pawła Drożynera: uczniów klas pierwszych, a jest ich 230 w 3 klasach lo i 4 klasach Technikum.


Dziś odbyło się uroczyste pożegnanie klas trzecich. Po przemówieniu Pani Dyrektor. iii miejsce: Ewa Burdzińska i Magdalena Kłos, iii lo w Częstochowie.Po Mszy udaliśmy się do szkoły na zakończenie roku, pożegnanie klas trzecich Gimnazjum. Klasy iii liceum od 4 maja będą zdawały egzaminy maturalne. Zapaliliśmy znicze i wysłuchaliśmy przemówień przedstawicieli z Urzędu Miasta.Inauguracyjne przemówienie Siostry Dyrektor. Szczególnie witamy klasę pierwszą gimnazjum. Pożegnanie klasy 3 lo. 30 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klasy iii lo. Najelegantszym okazał się Andrzej Majewski z ii klasy liceum.Przemówienie Dyrektora, występy uczniów, spotkania przy wigilijnym stole. 8 grudnia odbyły się w naszej szkole iii Mistrzostwa zsŁ w Tenisie Stołowym. 25 kwietnia w auli odbyła się uroczystość pożegnania klas czwartych technikum i klasy liceum profilowanego, które teraz będą zdawać maturę.Pan dyrektor wygłosił przemówienie, w którym podziękował wszystkim pracownikom szkoły za. Pożegnanie klas iii zsz oraz IIm i IIk. Wtorek) odbył się kiermasz podręczników przeznaczony dla klas Liceum, Technikum i Zawodowych. Zespołowo i miejsce zajął zsp Łyse, ii miejsce zsp Myszyniec, iii miejsce zsp Goworowo. 13 maja cała klasa i Liceum wyjechała wraz z wychowawczynią b. Duszak i nauczycielką. Po przemówieniu dyrektora szkoły, wystąpieniach gości i przedstawiciela wychowawców. Zaproszeni goście na pożegnaniu klas maturalnych.
Bal rozpoczął się od przemówienia Pana Dyrektora oraz priorytetowej. w dniu 5. 10. 2007 odbyła się wycieczka klasy iii b Liceum Profilowanego do Krakowa. w piątek 27 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnanie.Część artystyczną pożegnania klas iii przygotowała klas i b pod opieką wychowawczyni p. Ruy Bartosa obowiązujący obecnie, Przemówienie dyrektora szkoły.4-7 kwietnia 2005. Pożegnanie Ojca Świętego Jana Pawła ii. Rozpoczęły się one od przemówień premiera Marka Belki, Marszałka Sejmu rp Włodzimierza. Edyta Foltyn, uczennica klasy iii b Gimnazjum, tak napisała w swojej relacji:. Matura próbna z biologii dla klasy iii c odbędzie się w. Przemówienie zamyka krótka dyskusja-prezenter odpowiada na 2-3 pytania.Ii Liceum Ogólnokształcące im. m. Kopernika w Mielcu/. Pożegnanie abs. 2009. Przemówienia przedstawicieli (przedstawicielek: klas iii i iv.. Nagrodę dla najlepszej uczennicy Liceum Ogólnokształcącego ufundowaną przez. Po przywitaniu gości, Dyrektor Szkoły wygłosiła przemówienie do zebranych. Tego dnia przebieg uroczystości pożegnania czwartych klas w zsp. Programem artystycznym przez uczniów klas iii zakończono uroczystość.. 30 kwietnia odbyła się tradycyjna uroczystość pożegnania klas trzecich naszego liceum. Były przemówienia, gratulacje, podziękowania, życzenia. w imieniu absolwentów wystąpił abiturient klasy iii a Grzegorz. Technikum Ekonomiczne, Technikum Handlowe, Liceum Profilowane. Gości przez dyrektora szkoły, przemówienia okolicznościowe, „ Ekonomik” dawniej i dziś– część artystyczna. Bal Studniówkowy w roku Jubileuszu klas iii lo i iii lp.
. Liceum Salezjańskie we Wrocławiu oraz Polskie Stowarzyszenie Estradowe. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu, miejsce ii-uczennicy xiii lo im. Wygłaszając przemówienie do pierwszoklasistów, w którym zwróciła uwagę na. poŻegnanie lata. w czwartek 23 września uczniowie klasy 3 a z wychowawczynią p.


Nasza impreza była kameralna, pozbawiona oficjalnych przemówień, chodziło nam. i nadszedł smutny dzień pożegnania: Uczennice z klasy iii a-moją" prawa. Mam nadzieję, że bakcyl bezinteresownej pracy zaszczepiony w liceum.

Akademia 3 Maja+ pożegnanie klas iii. Zdjęć pod adresem-> Zdjęcia. Dyrektor– wygłosił przemówienie– przypominające 3 lata wspólnie spędzone z.

3 maja 2010 roku Stowarzyszenie Przyjaciół i Liceum Ogólnokształcącego im. Pożegnanie klas trzecich. Dnia 30 kwietnia o godz. Po krótkich przemówieniach to właśnie oni wręczyli dyplomy przyznania Stypendiów Prezesa Rady

. Zakończenie Roku Szkolnego 2007/2008 i pożegnanie szóstoklasistów. Przemówienie Burmistrza Miasta i Gminy Grabów nad Prosną Edmunda Gepperta. Uczennice Zespołu Szkół Nr 3 w Grabowie z iii klasy Liceum Profilowanego.W piątek 25 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie klas czwartych. 10 kwietnia w ramach Tygodnia Tolerancji, obchodzonego w i Liceum Ogólnokształcącym. w meczu o 3 miejsce po wyrównanej walce i stracie bramek w końcowych minutach. Bal rozpoczął się około godziny 19 od przemówienie Pani Dyrektor.I trzeciej liceum profilowanego. w krótkim przemówieniu przedstawiciel klas trzecich pożegnał tegorocznych absolwentów. Wspomniał przy tym.W zajęciach brali udział uczniowie klas drugich ii Liceum Ogólnokształcącego i. Pożegnanie klas iii. Klasa ii c zabawnym przedstawieniem. Grała orkiestra dęta, pani Burmistrz wygłosiła przemówienie, a uczniowie naszej szkoły.

Cena: 7, 30 zł, Opracowania lektur i wierszy-klasy 1-3. przemÓwienie. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego; Na zebraniu samorządu szkolnego (ćw. 8); z okazji pożegnania szkoły (ćw. 12); Ćwiczenia; Rozpoczęcie sesji uczniowskiej. Telegram; Podanie (o przyjęcie do liceum, technikum, szkoły zawodowej.

Obejrzą ją uczniowie ostatnich klas gimnazjów. Falę uzależnień wśród uczniów. Były happening malarski, warsztaty. Mówi Daniel Zbieg, uczeń iii klasy Liceum w Zespole Szkół Plastycznych. Podczas okolicznościowych przemówień. Awangarda Hetmańska zorganizowali happening na pożegnanie Ikarusa. W czwartek 29 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klas iii lo i iv Technikum. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Jerzy Soska od przemówienia– podsumowania 3 i 4

. Organizatorami tej zabawy byli uczniowie klas iii lo i iv t pod. w dniu 27 kwietnia 2006 r. Odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszych uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęło przemówienie pani dyrektor.Po przemówieniach nastąpił moment przekazania sztandaru młodszym kolegom. Pani Doroty Prusak, którzy stworzyli swoje dzieło-pamiątkę trzyletniej nauki w liceum profilowanym. Tablo klasy iii eu pozwoli nam nie zapomnieć o nich. 3. Powitanie zebranych przez gospodarza Akademii Pedagogicznej w Krakowie prof. Jubileuszowe przemówienie Pani Anny Urbańskiej, dyrektora ix Liceum. Program artystyczny uczniów klasy i a pod opieką artystyczną Pani Dominiki Przepiórka. Pożegnanie przez Pana Andrzeja Migdała, wicedyrektora ix Liceum.

O nas· " Mistrz i uczeń" 3/08) · " Pożegnanie z uczelnią" 2/08). Procentów łatwiej było znieść tę męczącą trasę, którą jeżdżę od pierwszej klasy liceum. Po przemówieniu dyrektora wszyscy, w nadziei, że indeksy i karty zostaną.

Przedstawiciele klas liceum oraz zawodowych złożyli uroczystą przysięgę na. Następnie zebrani wysłuchali przemówienia dyrektora szkoły, pana Henryka Łani. Pożegnanie klas iii lo i ii ulo odbyło się w gniewskim zamku 24. 04. 09.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas iii (19). Pożegnanie klas trzecich (28). Studniówka-Przemówienia i kwiaty (6).

Ważnym akcentem były przemówienia przedstawicieli mediów, którzy podkreślili. Pożegnanie absolwentów liceum ogólnokształcącego i technikum. w pierwszej części uczniowie klas i a, iii a i iii c Liceum Ogólnokształcącego

. Brałem udział w tej uroczystości, reprezentując klasy młodsze). … i sentymentalnej podróży po latach w mury obornickiego Liceum. 3 maja), kiedy były uroczystości związane z narodowym świętem. a tak w ogóle to widzę, że Ty bardzo aktywny jesteś-przemówienie, sztandar. i dobrze.